previous arrow
next arrow
Slider

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

ZWYCIĘZCY DOTYCHCZASOWYCH BIEGÓW – 15 KM

1991 r. 
1. Piotr Pobłocki (Gryf Słupsk) 45:57
2. Wiesław Palczyński (Zawisza Bydgoszcz) 46:04
3. Dariusz Ossowski (Stargard) 46:09

1. Grażyna Kowina (Kłos Olkusz) 51:51
2. Małgorzata Sobańska (Olimpia Poznań) 51:56
3. Jelena Samoszczenkova (Rosja) 54:02

1992 r.
1. Leszek Beblo (WKS Oleśniczanka) 44:41
2. Wiesław Perszke (Zawisza Bydgoszcz) 44:43
3. Andrzej Krzyścin (Olimpia Poznań) 44:43

1. Izabela Zatorska (Krosno) 50:39
2. Alena Peterkova (Czechy) 50:50
3. Ljubov Fedorova (Rosja) 51:29

1993 r. 
1. Piotr Pobłocki (KB Braci Petk) 44:42
2. Mirosław Żerkowski (Budowlani) 44:49
3. Slawomir Gurny (Zawisza) 45:09

1. Małgorzata Sobańska (Olimpia Poznań)51:13
2. Natalia Galushko (Bialoruś) 51:36
3. Alena Peterkova (Czechy) 52:07

1994 r. 
1. Jacek Kasprzyk (Wawel Kraków) 44:13
2. Jan Białk (gryf Wejherowo) 44:14
3. Krzysztof Baldyga (WKS Oleśniczanka) 44:28

1. Natalia Galushko (Bialoruś) 49:56
2. Izabela Zatorska (Krosno) 50:52
3. Renata Sobiesiak (Piaseczno) 51:39

1995 r. 
1. Christo Stefanov (Bułgaria) 44:15
2. Leszek Beblo (Oleśnica) 44:17
3. Jan Białk (Gryf Wejherowo) 44:18

1. Natalia Galushko (Bialoruś) 49:25
2. Elena Mazovka (Bialoruś) 49:37
3. Małgorzata Sobańska (AZS AWF Wrocław) 51:57

1996 r. 
1. Jan Białk (Wejherowo) 43:49
2. Leszek Beblo (Oleśnica) 44:42
3. Sergey Sokov (Bialoruś) 44:44

1. Elena Mazovka (Białoruś) 49:21
2. Natalia Galushko (Białoruś) 49:32
3. Elena Viazova (Ukraina) 50:18

1997 r. 
1. Sammy Bitok (Kenia) 44:06
2. Piotr Drwal (Polska) 45:05
3. Piotr Pobłocki (Polska) 45:07

1. Elena Mazovka (Białoruś) 49:43
2. Natalia Galushko (Białoruś) 51:12
3. Galina Boruk (Białoruś) 51:21

1998 r.
1. Jan Białk (Polska) 44:17
2. Eryk Szostak (Polska) 44:22
3. Musto Wilson (Kenia) 44:34

1. Dorota Gruca (Polska) 50:50
2. Elena Mazovka (Bialoruś) 50:57
3. Małgorzata Sobańska (Polska) 51:25

1999 r.
1. Dariusz Kruczkowski (Polska) 45:07
2. Piotr Drwal (Polska) 45:08
3. Grzegorz Gajdus (Polska) 45:20

1. Małgorzata Sobańska (Polska) 51:30
2. Natalia Galushko (Bialoruś) 51:39
3. Elena Mazovka (Białoruś) 52:14

 

ZWYCIĘZCY DOTYCHCZASOWYCH BIEGÓW – PÓŁMARATON

2000 r. 
1. Jan Białk (Polska) 1:03:38
2. Mirosław Plawgo (Polska) 1:04:11
3. Benjamin Matolo (Kenia) 1:04:16

1. Dorota Gruca (Polska) 1:13:03
2. Natalia Berkut (Ukraina) 1:13:55
3. Małgorzata Sobańska (Polska) 1:14:17

2001 r. 
1. Rotich John (Kenia) 1:02:46
2. Victor Roethlin (Szwajcaria) 1:02:47
3. Adam Dobrzynski (Ekspres Katowice) 1:03:18

1. Dorota Gruca – Giezek (Agros Zamośc) 1:13:39
2. Elżbieta Jarosz (Śląsk Wrocław) 1:13:42
3. Grażyna Syrek (Olimpia Poznań) 1:13:45

2002 r. 
1. Mori Yuki (Japonia) 1:03:10
2. Artur Osman (Polska) 1:04:01
3. Grzegorz Gajdus (Polska) 1:04:35

1. Tokako Koorida (Japonia) 1:12:51
2. Monika Drybulska (Polska) 1:13:34
3. Wioletta Uryga (Polska) 1:13:49

2003 r.
1. Waldemar Glinka (Polska) 1:03:22
2. Adam Dobrzyński (Polska) 1:03:25
3. Michal Bartoszak (Polska) 1:04:00

1. Natalya Berkut (Ukraina) 1:12:49
2. Dorota Gruca – Giezek (Polska) 1:13:20
3. Grażyna Syrek (Polska) 1:13:34

2004 r. 
1. Piotr Drwal (Polska) 1:03:49
2. Adam Dobrzyński (Polska) 1:03:56
3. Radoslaw Dudycz (Polska) 1:04:01

1. Małgorzata Sobańska (Polska) 1:13:27
2. Edyta Lewandowska (Polska) 1:13:41
3. Elżbieta Jarosz (Polska) 1:14:35

2005 r.
1. Michael Karonei (Kenia) 1:04:55
2. Adam Dobrzyński (Polska) 1:05:14
3. Paweł Ochal (Polska) 1:05:41

1. Natalya Berkut (Ukraina) 1:13:30
2. Grażyna Syrek (Polska) 1:14:56
3. Edyta Lewandowska (Polska) 1:15:17

2006 r.
1. Michael Karonei (Kenia) 1:03:29
2. Paul Ngetich (Kenia) 1:03:37
3. Henryk Szost (Polska) 1:03:47

1. Monika Drybulska (Polska) 1:14:01
2. Edyta Lewandowska (Polska) 1:15:44
3. Aneta Meloch (Polska) 1:17:04

2007 r.
1. Michael Karonei (Kenia) 1:03:25
2. Paul Ngetich (Kenia) 1:03:37
3. Arkadiusz Sowa (Polska) 1:03:42

1. Dorota Gruca (Polska) 1:13:29
2. Edyta Lewandowska (Polska) 1:14:37
3. Agnieszka Gortel (Polska) 1:15:10

2008 r.
1. Boniface NDUVA (Kenia) 1:03:48
2. Joel KOMEN (Kenia) 1:04:07
3. Artur KOZŁOWSKI (Polska) 1:04:29br>

1. Volha KRAUTSOVA (Białoruś) 1:14:45
2. Agnieszka GORTEL (Polska) 1:14:48
3. Edyta LEWANDOWSKA (Polska) 1:14:54

2009 r.
1. Boniface NDUVA (Kenia) 1:03:35
2. Kyeva COSMAS (Kenia) 1:04:01
3. Mariusz GIŻYŃSKI (Polska) 1:04:21

1. Agnieszka GORTEL (Polska) 1:14:14
2. Marzena KŁUCZYŃSKA (Polska) 1:15:24
3. Maria ROKSZ – MAJ (Polska) 1:15:37

2010 r.
1. Kyeva COSMAS (Kenia) 1:03:30
2. Michał KACZMAREK (Polska) 1:04:14
3. Błażej BRZEZIŃSKI (Polska) 1:05:06

1. Agnieszka GORTEL (Polska) 1:12:52
2. Agnieszka CIOŁEK (Polska) 1:14:35
3. Yuko WATANABE (Japonia) 1:14:54

2011 r.

1. Martin Muia Mukule (Kenia)  1:02:25
2. Marcin Chabowski (Wejherowo) 1:02:26
3. Henryk Szost (Poznań) 1:04:09

1. Agnieszka Gortel (Chorzów) 1:14:43
2. Natalia Tsytsoryna (Białoruś) 1:16:11
3. Volha Krautsova (Białoruś) 1:16:24

Languages »